Roca w Polsce

Najnowsze baterie termostatyczne Victoria-N-T

Najnowsze baterie termostatyczne serii Victoria-N-T pozwalają nie tylko zadbać o ekologię, ale również bezpieczeństwo i komfort użytkowników. Przy wyborze baterii wannowej lub natryskowej, warto rozważyć model wyposażony w głowicę termostatyczną, który utrzymuje stałą temperaturę wody wypływającej i pozwala na szybsze osiągniecie pożądanej temperatury. W tradycyjnej baterii najwięcej strat powstaje w momencie dostosowania odpowiedniej temperatury wody. Termostat pozwala ich uniknąć i w porównaniu do innych popularnych rozwiązań redukuje zużycie wody do 50%.

Baterie termostatyczne zapewniają komfort i posiadają szereg udogodnień. Victoria-N-T posiada funkcję Security 38°®, która pozwala na przekroczenie temperatury wody powyżej 38° dopiero po naciśnięciu czerwonego przycisku. Dzięki temu gwarantuje bezpieczną kąpiel, chroni przed poparzeniem oraz redukuje zużycie ciepłej wody, a baterie są bezpieczne dla dzieci i osób starszych. Również technologia SafeTouch® jest przyjazna najmłodszym. Dzięki niej obudowa zewnętrzna nie nagrzewa się i nie można się nią oparzyć. Znaczne oszczędności wody i energii zapewnia opracowana przez firmę Roca technologia QuickReaction®, która pozwala cieszyć się pożądaną temperaturą i strumieniem wody już po kilku sekundach, czyli czterokrotnie szybciej niż w baterii dwuuchwytowej.

W serii Victoria-N-T znajdziemy cztery baterie – dwie ścienne wannowo-natryskową i natryskową oraz dwie podtynkowe wannowo-natryskową i natryskową. Ich idealnym uzupełnieniem są cztery modne słuchawki prysznicowe Next. Wybrane modele słuchawek wyposażone są w trzy rodzaje strumieni: Strumień-deszcz najbardziej popularny, w którym krople łączą się w delikatne sznury i dają odczucie przyjemnej lekkości. Strumień perełkowy wzbogacony o pęcherzyki powietrza tworzy miękką piankę przynosząc ulgę i relaks. Masaż całego ciała zapewnia strumień pulsacyjny.
Wysoka jakość, technologia oraz funkcje nowych baterii i słuchawek zapewniają relaks i wygodę na długie lata.

 

Najnowsze baterie termostatyczne Victoria-N-T

Komfort, ekologia i design w dobrej cenie. Najnowsza bateria termostatyczna Victoria-N-T jest funkcjonalna, elegancka i ekologiczna. Wraz z zestawem natryskowym Next tworzy komfortowe rozwiązanie w dobrej cenie.