Roca w Polsce

Strefa kąpielowa Roca. Nowe wanny i brodziki Roca

Wśród nowości znalazły się modne wanny prostokątne z akrylu Sureste-N oraz jedno- i dwuosobowa BeCool. Nowe wanny to wyjątkowy komfort kąpieli. Wyprofilowane niecki mają wygodne siedziska, wyprofilowane oparcie na plecy oraz łokcie, a podgłówki dostosowują się do kształtu głowy. Wanny są wyposażone w chromowane uchwyty ułatwiające wchodzenie i wychodzenie z wanny. Mogą być montowane z panelami lub zabudowywane.

Dwuosobowa wanna BeCool występuje w dwóch rozmiarach: 190x110 i 180x90cm i jest wyposażona w dwa podgłówki. Aby zwiększyć komfort użytkujących system odpływowy połączony Strefa kąpielowa Rocajest z ukrytym przelewem, a wanna zyskuje na czystości formy. Jednoosobowa wersja wanny Becool występuje w trzech rozmiarach: 190x90, 180x80 i 170x80cm. Model Sureste-N dostępny aż w sześciu rozmiarach: 170x75, 170x70, 160x75, 160x70, 150x70, 140x70cm pozwala na idealne dopasowanie do przestrzeni łazienkowej.

Nowe brodziki ceramiczne o wymiarach 120x75cm to ciekawa i oryginalna propozycja. Wyróżnia się niespotykaną fakturą, inspirowaną naturą: powierzchnią jeziora w przypadku brodzika Vortix czy wysuszoną słońcem ziemią w brodziku Kreto. We wzór, który pełni również rolę antypoślizgową wtopiony jest odpływ.

 

Strefa kąpielowa Roca

Strefa kąpielowa Roca. Nowe wanny i brodziki Roca

Roca, znana z oferty ceramiki sanitarnej i baterii, jako jeden z nielicznych producentów ma bogatą ofertę wanien akrylowych, stalowych i żeliwnych. Rozwijając koncepcję strefy kąpielowej firma oferuje nowe modele wanien akrylowych i brodzików.