Roca w Polsce

meble_diverta1.jpgPopularne umywalki z serii Diverta można teraz aranżować z dedykowanymi do nich meblami. Szafki dostępne są w modnych wykończeniach na wysoki połysk – w kolorach białym i czarnym oraz w kolorze zawsze modnego dębu. Proste linie i kwadratowe formy szafek nadają przestrzeni łazienkowej elegancki wygląd.

Estetyczne połączenie umywalki i szafki Diverta pozwala na zaoszczędzenie miejsca w łazience oraz ułatwia utrzymanie w niej ładu i czystości. Kompaktowe rozmiary doskonale nadają się również do niewielkich przestrzeni. Szafka podumywalkowa jest wyposażona w praktyczne szuflady z pojemnikami. W wiszącej szafce bocznej znajdują się trzy estetyczne i wytrzymałe, regulowane szklane półki, dzięki którym można w pełni wykorzystać dostępną powierzchnię, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb. Szuflady dzięki technologii „Soft and self close” łatwo się zamykają.
Perfekcyjnie wykonane materiały wysokiej jakości, są odporne na wilgoć i zmiany temperatury, gwarantując długotrwałe ich użytkowanie.

meble_diverta2.jpgW skład kolekcji Diverta wchodzą znane i popularne na rynku trzy prostokątne umywalki: ze zintegrowaną ścianką w rozmiarach 75x45 cm, umywalka o wymiarach 75x44 oraz najmniejsza – 47x44 cm. Do każdej z umywalek pochodzących ze studia projektowego Benedito Design, można dodatkowo zamontować wieszak na ręcznik – z jednej lub z obu stron. Proste w formie umywalki z serii Diverta, które mogą być montowane zarówno pod blatem, jak i na nim, a także przy ścianie, zapewniają bogate możliwości aranżacyjne. Rekomendowanymi do kolekcji Diverta bateriami są te z serii Esmai. Serię umywalek i mebli łazienkowych Diverta, doskonale uzupełnią lustra z serii Luna, dostępne w czterech rozmiarach.

Geometryczna kwadratowa forma w łazience – Nowa kolekcja mebli do umywalek Diverta

Najnowsza kolekcja mebli łazienkowych Diverta to funkcjonalne i kompletne rozwiązanie łazienkowe. To propozycja dla osób ceniących umiejętne łączenie walorów użytkowych i estetycznych.