Nasza firma

Wszystkie wiadomości

pl-cannes-lions.jpg

Roca w Polsce

Dwie nagrody dla Roca na festiwalu reklamy w Cannes

Roca została wyróżniona za dwie projekcje na jednym z najważniejszych festiwali reklamowych na świecie. Złotego Lwa otrzymał film „Rituals”, srebrny przypadł filmowi „Momentums”. Zarówno „Rituals”, jak i „Momentums” zostały nagrodzone w kategorii „Design: Digital Executions for Promotion of Brands of Products”

nowe-mozliwosci-aranzacji-1.jpg

Roca w Polsce

Nowe umywalki Roca - nowe możliwości aranżacji

Jedna z najpopularniejszych serii ceramiki Roca, Dama Senso Square, zostaje poszerzona o umywalki w nowych rozmiarach. Na rynku pojawia się także umywalka Terra II – tym razem w nowej wersji z otworem na baterię

pl-armaniroca-01.jpg

Roca w Polsce

ARMANI / ROCA – nowa wizja łazienki

Giorgio Armani, światowej sławy włoski projektant mody, rozpoczął współpracę z firmą Roca, hiszpańskim producentem ceramiki sanitarnej i armatury łazienkowej. Połączone siły obu liderów w swoich branżach, wykorzystując bogate doświadczenie w dziedzinie projektowania, przyniosły znakomity efekt w postaci intymnego i eleganckiego projektu łazienki.

dyplomantki-asp-2.jpg

Roca w Polsce

Dyplomantki ASP Katowice już po obronie

Wyjątkowa praca dyplomowa powstała na ASP w Katowicach we współpracy z firmą Roca Polska. Cztery studentki wzornictwa na Wydziale Projektowym katowickiej ASP, obroniły wspólnie 10 lipca pracę dyplomową „Projekt wyposażenia łazienki w mieszkalnictwie wielorodzinnym dla firmy Roca”. Niezwykły dyplom jest efektem ścisłej współpracy z firmą Roca Polska. To już kolejny projekt realizowany wspólnie przez katowicką uczelnię i hiszpański koncern z siedzibą w Gliwicach. Promotorem pracy był prof. Jerzy Wuttke, kierownik Katedry Projektowania Form Przemysłowych na Wydziale Projektowym ASP w Katowicach.