Roca w Polsce

 nowe_mozliwosci_aranzacji1.jpgDwie nowe ścienne umywalki Dama Senso Square mogą być również montowane na blacie. Mniejsza z nich ma wymiary 85x47,5 cm, większa zaś 100x47,5 cm. W obydwu modelach ciekawym, a jednocześnie praktycznym elementem są półeczki ceramiczne tworzące miejsce dla akcesoriów łazienkowych. Nowe umywalki pozwalają zaoszczędzić przestrzeń łazienkową i cechują się wyjątkową funkcjonalnością. Serię Dama Senso Square wyróżnia przede wszystkim ciekawe wzornictwo kształtów, do którego Roca przywiązuje szczególną uwagę, połączone z doskonałą funkcjonalnością odpowiadającą codziennym potrzebom klientów.


Dama Senso Square jest elegancką i subtelną linią zaprojektowaną przez uznanych designerów Rolanda Schmidta i Klausa Lacknera. Połączenie pozornie prostych form i geometrycznych kształtów w umywalkach nowe_mozliwosci_aranzacji2.jpgo szerokim wachlarzu wymiarów, daje klientom nieskrępowane poczucie wolności przy projektowaniu łazienki. Stale rozwijana linia produktów jest odpowiedzią na nowe trendy i potrzeby rynku. Dla przykładu, wprowadzone do oferty umywalki Dama Senso Square, to propozycja dla klientów chcących uzyskać w łazience efekt pełnej symetrii. Seria umywalek doskonale komponuje się z bateriami z kolekcji Monojet-N oraz Esmai stworzonymi przez tę samą grupę designerską.Z kolei nowa nablatowa umywalka Terra II wpisuje się w minimalistyczny styl trendy. Ta zmodyfikowana wersja cieszącej się dużym zainteresowaniem serii Terra posiada otwór na baterię. Niewielkie wymiary pozwolą nowe_mozliwosci_aranzacji3.jpgzaaranżować ją w każdej przestrzeni łazienkowej. Szczególnie sprawdzi się w niewielkich łazienkach. Rekomendowaną serią baterii do umywalki Terra II jest Targa, zaprojektowana dla Roca przez Ramona Benedito.

Nowe umywalki Roca - nowe możliwości aranżacji

Jedna z najpopularniejszych serii ceramiki Roca, Dama Senso Square, zostaje poszerzona o umywalki w nowych rozmiarach. Na rynku pojawia się także umywalka Terra II – tym razem w nowej wersji z otworem na baterię