Roca w Polsce

pl-armaniroca-01.jpg

Łazienka Armani/Roca to niezwykła koncepcja przekształcenia przestrzeni łazienkowej w wygodne i harmonijne pomieszczenie wyróżniające się indywidualizmem i elegancją. Koncepcja stanowi kompleksowy projekt wnętrza, obejmujący meble, ale także oświetlenie, pokrycie ścian, podłogę i wykończenie sufitu. Zaawansowane technologicznie rozwiązania sprawiają, że kolekcja ta jest wyjątkowa: wydzielone obszary użytkowe, płytki ceramiczne, podłoga, oświetlenie i wykończenia sufitu uosabiają styl typowy dla Giorgio Armaniego.


Funkcjonale strefy łazienki zaspakajające potrzeby relaksu, dbałości o urodę, oraz podstawowe potrzeby, zostały wyróżnione w taki sposób, aby zachować intymność każdej z nich, a jednocześnie dawać poczucie otwartej przestrzeni. Te odrębne obszary mogą być oddzielone lub połączone poprzez wyszukany system szklanych ścianek wypełnionych metalicznym materiałem. Mechanizm przyciemniania szklanych ścian został wmontowany specjalnie z myślą o osobach preferujących większą intymność, które dzięki niemu mogą kontrolować poziom przezroczystości w poszczególnych obszarach.
Łazienka Armani/Roca spełnia rygorystyczne kryteria w zakresie konstrukcji, zachowując przy tym luksusowy
i zmysłowy charakter. Tę delikatną równowagę udało się osiągnąć dzięki precyzyjnie dobranym materiałom, teksturom oraz zaskakującym połączeniom różnych elementów. Po raz pierwszy główna część łazienki została skonstruowana na podobieństwo wyspy. Wyposażona w wysokiej jakości ceramikę, gdzie umywalka, miski wc, wanna i prysznic są umieszczone blisko siebie. Ten modułowy projekt, dostępny jest w różnych rozmiarach oraz dwóch wersjach kolorystycznych i strukturalnych: czarnej, z bateriami w tym samym odcieniu oraz płytkami ceramicznymi na ścianach tworzącymi efekt shagreen (zabarwionej na zielono skór rekina), uosabiający styl Armaniego, a także greige (szaro-beżowej), z pokryciem ścian o wyżłobionej teksturze i płynnej kolorystyce ceramiki oraz podłogi.

Więcej informacji o Armani/Roca na www.armaniroca.com

ARMANI / ROCA – nowa wizja łazienki

Giorgio Armani, światowej sławy włoski projektant mody, rozpoczął współpracę z firmą Roca, hiszpańskim producentem ceramiki sanitarnej i armatury łazienkowej. Połączone siły obu liderów w swoich branżach, wykorzystując bogate doświadczenie w dziedzinie projektowania, przyniosły znakomity efekt w postaci intymnego i eleganckiego projektu łazienki.