Roca w Polsce

Dwie wysokie baterie umywalkowe – Urban i Esmai oraz podtynkowa Targa-T, uzupełniają bogatą ofertę baterii łazienkowych firmy Roca.
 

nowe_baterie_1.jpgDwie baterie wysokie – Esmai i Urban – świetnie pasują do umywalek nablatowych. Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa wysoka Urban z automatycznym korkiem jest szczególnie dedykowana serii umywalek o tej samej nazwie. Cechami charakterystycznymi baterii są joystick oraz wylewka dająca efekt wodospadu. Innowacyjny design został tu połączony z wysokiej jakości wykonaniem i wykończeniem.  W trosce o ekologię Roca zadbała, aby przepływ wody w baterii Urban na minutę wynosił zaledwie 7l.

nowe_baterie_2.jpg

Jednouchwytowa sztorcowa bateria umywalkowa wysoka Esmai została zaprojektowana przez studio projektowe Bullo Design. Esmai jest wyposażona w ceramiczną głowicę umożliwiającą ograniczenie maksymalnego wypływu wody i jej temperatury, ma także obrotową wylewkę. Bateria jest rekomendowana szczególnie do serii ceramiki łazienkowych Meridian-N oraz Hall.
nowe_baterie_3.jpg

Termostatyczna bateria podtynkowa Targa-T może być wyposażona w przełącznik wanna-natrysk. Proste w kształcie uchwyty regulujące temperaturę i przepływ wody, z pewnością przypadną do gustu osobom ceniącym minimalizm, wygodę i perfekcję wykonania.

 

Nowe baterie w ofercie Roca - większe możliwości aranżacyjne

Dwie wysokie baterie umywalkowe – Urban i Esmai oraz podtynkowa Targa-T, uzupełniają bogatą ofertę baterii łazienkowych firmy Roca