PL-jump-the-gap-new-17-th

Roca w Polsce

Polacy w finale międzynarodowego konkursu Jump The Gap

Młodzi projektanci z Polski odnieśli ogromny sukces w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu Roca – jumpthegap. Wśród 12 finałowych prac znalazły się trzy projekty przygotowane z udziałem Polaków.

pl-no-walking-4-water-th.jpg

Roca w Polsce

Odpowiedzialne inwestowanie w oszczędzanie wody pozwoliłoby zaoszczędzić 90% energii i 70% zużywanej wody

• Poprzez kampanię #NoWalking4Water fundacja We Are Water chce zwrócić uwagę na czas, jaki miliony kobiet i dzieci muszą poświęcić by zapewnić sobie i bliskim dostęp do wody
• „Po co marnować wodę?” to ogłoszone przez ONZ hasło tegorocznych obchodów Światowego Dnia Wody
• Fundacja planuje przeprowadzenie kampanii, mających na celu zwrócenie uwagi na problem marnowania wody i możliwości jej ponownego wykorzystania

PL-inspira-design-tht

Roca w Polsce

Roca na 4 DESIGN DAYS 2017

W dniach 16-19 lutego 2017 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędzie się druga edycja 4 DESIGN DAYS – jednego z największych wydarzeń dotyczących trendów w architekturze i w projektowaniu wnętrz. Podobnie jak w ubiegłym roku, nie może tam zabraknąć marki Roca, światowego lidera w dziedzinie rozwiązań wyposażenia łazienki.

PL-new-zlote-2th.jpg

Roca w Polsce

Srebrny Spinacz 2016 dla Akademii Roca - Łazienka Dostępna

"Akademia Roca - Łazienka dostępna" otrzymała Srebrny Spinacz w dorocznym konkursie Związku Firm Public Relations na najlepsze kampanie komunikacyjne w Polsce. Ten wyjątkowy projekt podejmując problematykę organizacji łazienki dla osób starszych, niepełnosprawnych, a także dzieci, pokazuje, że łatwy dostęp do łazienki to szansa na samodzielność i niezależność. To także ważny element walki z wykluczeniem społecznym osób niepełnosprawnych.