Roca w Polsce

evol2.jpgWyposażona w designerski i wygodny Joystick bateria ma możliwość kontroli przepływu wody, co pozawala na jej oszczędność nawet do 35%. Maksymalny przepływ wody wynosi 8 litrów na minutę przy bateriach umywalkowych oraz 18 litrów przy baterii wannowo-natryskowej. Wykończenie najwyższej jakości chromem znacznie ułatwia utrzymanie baterii w czystości, a ich konserwacja jest ograniczona do minimum.


Seria baterii łazienkowych Evol jest rekomendowana do kilku kolekcji ceramiki łazienkowych: Urbi, Khroma, Veranda i Art. Połączone ze sobą pozwalają na niekończące się możliwości aranżacyjne i stworzenie przestrzeni łazienkowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

evol3.jpgFirma Roca, jako jeden z niewielu producentów baterii, zajmuje się wytwarzaniem każdego z jej elementów m. in. korpusu baterii i głowic. Dzięki temu ma możliwość ścisłej kontroli wszystkich etapów procesu produkcji, a tym samym udzielania evol4.jpgdziesięcioletniej gwarancji oraz pięcioletniej gwarancji na korpus i jakość powierzchni chromowanych baterii. Baterie Roca są niezawodne, szczelne i odporne na odkształcenia. Korpus baterii cechuje wysoka jakość wykonania, co w połączeniu z trwałością głowicy gwarantuje niezawodną funkcjonalność w długim okresie użytkowania. Baterie są objęte pięcioletnią gwarancją na powierzchnię korpusu oraz dziesięcioletnią na elementy sterujące.

 

DOMOWY WODOSPAD ROCA

Roca wprowadza na rynek baterie Evol z efektem wodospadu. Nowa seria jest wyposażona w joystick podkreślający innowacyjność marki i dbałość o każdy szczegół. Zaprojektowana przez Antonio Bullo, współpracującego z Roca od lat seria, obejmuje aż trzy typy baterii umywalkowych i jedną wannowo-natryskową ścienną z zestawem natryskowym. Różnorodność baterii umywalkowych: pozwala na liczne kompozycje z umywalkami. W serii są bateria umywalkowa sztorcowa niska, wysoka i podtynkowa Zainspirowane naturalnym źródłem wody, baterie wyposażone są w otwarte wylewki tworzące efekt wodospadu. Organiczna forma i geometryczne linie podkreślają innowacyjność serii, tworząc swoisty naturalny pejzaż. Seria Evol to ukłon w stronę natury połączony z najbardziej zaawansowaną technologią