Roca w Polsce

wybor1.jpgSeria Khroma projektu Vincenta Grégoire, cechuje się owalnymi kształtami, minimalistyczną formą, a jej dizajn podkreślają intensywne i modne barwy. Najnowsze trendy, bezkompromisowe wzornictwo i komfort to czynniki, które wpłynęły na wybór kolorów serii, a te dodały projektom lekkości i elegancji. Dostępne kolory to: passion red, street grey, oxygen blue, silver grey. Kolekcja jest wzbogacona deskami wolnoopadającymi i oparciami pokrytymi materiałem Roca Soft Texture®, który jest miękki i przyjemny w dotyku.

Meble Hall autorstwa Ramona Benedito to połączenie designu i funkcjonalności. Wraz z ceramiką Hall i baterią Targa stanowią kompletną propozycję wyposażenia. Łazienka Hall to prostota, elegancja i funkcjonalność. Modułowa konstrukcja mebli oraz różnorodność wymiarów pozwala na aranżację salonu i małej łazienki gościnnej. Meble występują w kolorach dębu bielonego i wenge.

wybor2.jpgDo tegorocznej edycji konkursu Wybór Roku zgłoszono 162 produkty, przyznano 13 nagród głównych i 20 wyróżnień. Konkurs organizowany jest przez branżowy dwumiesięcznik „Łazienka”. Jest to jedyne na polskim rynku wydarzenie tego typu poświęcone wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. Nagrody przyznano w 13 kategoriach obejmujących różnorodne wyroby łazienkowe. Celem konkursu jest promocja najlepszych produktów wyposażenia łazienkowego. Kryteriami wyboru zwycięskich produktów jest ich wysoka jakość, ciekawe wzornictwo oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań. W tym roku w jury konkursu zasiedli m. in. Marta Matracka, redaktor naczelna magazynu „Łazienka” i Małgorzata Nietupska, redaktor prowadząca magazynu „Świat Łazienek i Kuchni”, a także liczni projektanci i architekci.

"Łazienka" ukazuje się od 1996 roku i jest jedynym w Polsce specjalistycznym pismem branży wyposażenia łazienkowego i techniki sanitarnej. Celem miesięcznika od początku jego istnienia jest aktywne uczestnictwo w życiu i rozwoju rynku wyposażenia łazienek.

Wyróżnienia dla Roca w konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2010”

Miesięcznik „Łazienka” po raz dziewiąty przyznał nagrody branżowe. Seria ceramiki łazienkowej Khroma oraz seria mebli łazienkowych Hall znalazły się wśród tegorocznych wyróżnionych. Tradycyjnie, przy ocenie produktów pod uwagę brano m.in. ich walory wzornicze, zaawansowanie zastosowanych rozwiązań technologicznych, jakość oraz relację ceny do jakości