Idealne proporcje, minimalistyczny design oraz wykonanie z najwyższej klasy akrylu

Idealne proporcje, minimalistyczny design oraz wykonanie z najwyższej klasy akrylu – te cechy sprawiały, że Virginia okazała się bezkonkurencyjną na polskim rynku wanien. To model, który nigdy nie wychodzi z mody, a nagroda dowodzi, że firma Roca oferuje najlepsze rozwiązania w każdej kategorii łazienkowej. Podczas XIII. edycji konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2014” jej walory doceniło profesjonalne jury złożone z architektów, projektantów i dziennikarzy.Coroczne decyzje jury w prestiżowym konkursie „Łazienka – Wybór Roku”, wskazują wiodące trendy w branży wyposażenia tego szczególnego miejsca w każdym domu. Podczas typowania zwycięskich produktów, osiemnastoosobowa kapituła konkursowa brała są pod uwagę miedzy innymi: walory estetyczne i użytkowe, nowatorstwo rozwiązań oraz jakość wykonania. W ostatniej edycji, w kategorii wanny, Virginia z portfolio Roca nie miała sobie równych, zdobywając tytuł „Wybór Roku 2014”.

Wanna Virginia to propozycja wolno stojącej wanny symetrycznej o minimalistycznych, zaokrąglonych kształtach. Pozbawiona zbędnych zdobień, swoją delikatnością buduje romantyczny charakter pomieszczenia, a jej klasyczne piękno sprawia, że z powodzeniem wpisuje się w różne style aranżacji przestrzeni łazienki.   

Idealnie dobrane proporcje – to one sprawiają, że wanna Virginia ma tak elegancką, ponadczasową linię. Do tego prosty, wręcz minimalistyczny kształt, ale delikatnie zaokrąglony. Ten model pasuje do wnętrz w każdym stylu: od romantycznego retro po przemysłowy loft. Uwagę zwracają także jej wymiary. Wanna Virginia jest raczej niewielka – ma tylko 170 cm długości i 80 cm szerokości. To oznacza, że zmieści się także w mniejszych pomieszczeniach. Poza tym, aby się w niej wykąpać, potrzeba niewiele wody – około 190 l – skomentowała zasiadająca w jury Małgorzata Nietupska (redaktor naczelna magazynu „Świat Łazienek i Kuchni”).

Laureaci konkursu odebrali nagrody 25 marca w Hotelu Sheraton w Warszawie. Uroczysta gala była wydarzeniem towarzyszącym zorganizowanemu przez Wydawnictwo Publikator Forum Branży Łazienkowej.

Nasza firma

Kalendarz targów i wydarzeń

Wanna Virginia - Wyborem Roku 2014

Data wydarzenia