Turniej tenisowy ATP Shanghai Rolex Masters

Roca oficjalnym sponsorem tegorocznego turnieju tenisowego ATP

Roca, wiodący europejski producent wyposażenia do łazienki, został po raz pierwszy jednym ze sponsorów, rozgrywanego w październiku, turnieju tenisowego ATP Shanghai Rolex Masters. Turniej zgromadził w tym roku plejadę gwiazd światowego tenisa, między innymi Novaka Djokovica, Rafaela Nadala, Andy’ego Murraya i innych.imagen1811

Partnerstwo z ATP, jedną z największych światowych organizacji tenisowych na świecie, a także możliwość obserwowania meczy rozgrywanych przez najlepszych zawodników jest dla firmy Roca zaszczytem. Podobnie jak tenisiści dążą do osiągnięcia jak najwyższego poziomu sportowego, tak Roca konsekwentnie wprowadza w życie innowacyjną koncepcję projektowania łazienki, łączącą design i funkcjonalność, produkty przyjazne środowisku oraz ideę lepszego wspólnego życia.

Dostarczanie produktów podnoszących jakość życia konsumentów jest dla firmy Roca najwyższą wartością. Tenis, "sport dla gentelmanów”, uosabia pozytywny styl życia, sportowego ducha i dążenie do osiągnięcia doskonałości. Poprzez sponsorowanie turniejów WTP i ATP World Tour, Roca pozostaje w bliskim kontakcie z klientami, aby lepiej poznawać ich zmieniające się potrzeby i móc zapewniać rozwiązania najwyższej jakości. Współpraca z ATP daje firmie szansę, aby pokazać zarówno zawodnikom, jak i kibicom tenisa, jak eleganckie i komfortowe mogą być łazienki. Roca zawsze przywiązywała ogromną wagę do innowacyjnych technologii, dzięki którym oferuje nowatorskie rozwiązania przyjazne środowisku i gwarantujące najwyższą jakość.

ATP World Tour, jedno z nimagen1811ajwiększych wydarzeń sportowych na świecie, jest jednocześnie transmitowany w 171 krajach i regionach, każdego roku i przyciąga ponad 43 miliony kibiców. Shanghai Rolex Masters jest jednym z tysiąca tego typu wydarzeń w rejonie Azji i Pacyfiku i obecnie ma największą pulę nagród pieniężnych. Pomiędzy 8 a 16 października 2016 r. rozegrano 99 meczy.

 

Nasza firma

Kalendarz targów i wydarzeń

Turniej tenisowy ATP Shanghai Rolex Masters

Data wydarzenia