ISH 2013

Roca zaprezentowała swoje propozycje i rozwiązania na 2013 rok na innowacyjnym i niepowtarzalnym stoisku

Roca ponownie wzięła udział w odbywających się raz na dwa lata w marcu we Frankfurcie targach ISH. Wydarzenie to poświęcone jest wydajności energetycznej w łazienkach i budynkach, ogrzewaniu, klimatyzacji oraz energii odnawialnej. Umożliwia zaprezentowanie najnowszych produktów i nowinek z branży i przyciąga firmy, producentów, inżynierów, budowniczych oraz usługodawców. Targi były największą światową wystawą poświęconą wodzie i energii, gromadząc 2300 wystawców na 250 000 metrach kwadratowych powierzchni wystawowej. Roca zaprezentowała swoje propozycje i rozwiązania na 2013 na innowacyjnym, niepowtarzalnym stoisku, którego sloganem było „Browse your bathroom”. 

Koncepcja „przekartkowania” naszej oferty ożyła, gdy zwiedzający targi ISH weszli do katalogu złożonego z produktów naturalnych rozmiarów. Oznaczało to, że goście naszego stoiska mogli zobaczyć na własne oczy i poznać z bliska zróżnicowaną ofertę Roca, która pozwala na zaaranżowanie przestrzeni łazienkowej zgodnie z indywidualnym gustem i potrzebami. Stoisko „Browse your bathroom” pozwoliło naszym gościom zwiedzić własną, wymarzoną łazienkę – oglądając i dotykając różne produkty, mogli wybierać te, które najlepiej spełnią ich oczekiwania.

Ta ogromna impreza była dla Roca idealnym sposobem na zaprezentowanie szerokiego asortymentu produktów, które symbolizują nasze wartości, takie jak innowacyjność, wzornictwo, zrównoważony rozwój oraz troska o dobre samopoczucie. Jednakże kolekcja 2013 skupiała się przede wszystkim na możliwości dopasowania i personalizacji wszystkich produktów łazienkowych Roca. Z tego względu głównym celem naszego stoiska było podkreślenie, że nasze kolekcje i rozwiązania łazienkowe zostały stworzone w odpowiedzi na zróżnicowane preferencje i potrzeby. Podczas targów udostępniliśmy także szeroki wybór wykończeń oraz niezliczone możliwości łączenia produktów, dzięki czemu każdy gość mógł zaprojektować i zbudować przestrzeń łazienkową zgodnie z własnym gustem, stylem życia, potrzebami czy dostępną powierzchnią. Z szansy tej korzystały zarówno rodziny i indywidualni goście, jak i architekci oraz projektanci wnętrz. Nie pominęliśmy żadnego produktu z katalogu Roca 2013.

Nasza firma

Kalendarz targów i wydarzeń

ISH 2013

Data wydarzenia