Pomoc

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my się z Tobą skontaktujemy

Prześlij zgłoszenie: Formularz kontaktowy

 

Infolinia

801 88 7622
801 88 ROCA

Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku (oprócz dni świątecznych) w godz. 7:30-16:30.

Infolinia nie udziela informacji na temat dostępności artykułów.
W celu uzyskania informacji na temat dostępności artykułów, prosimy kontaktować się bezpośrednio z dystrybutorami lub salonami sprzedaży.

 

Salony sprzedaży i dystrybutorzy

Znajdź najbliższy, rekomendowany salon sprzedaży: Pokaż wszystkie
Lista dystrybutorów: Pokaż wszystkich

 

 

Kontakt do Przedstawiciela Handlowego

Kontakt do Przedstawiciela Handlowego

MACIEJ WALEJNIS
Szef Regionu Zachód-Południe
tel. 604 476 077

maciej.walejnis@pl.roca.com

Sebastian Janusz
Key Account Manager
tel. 603 330 505

sebastian.janusz@pl.roca.com
Damian Pezda
tel. 603 991 825

damian.pezda@pl.roca.com
Marcin Burek
tel. 603 979 730

marcin.burek@pl.roca.com
Kamil Socha
tel. 665 340 281

kamil.socha@pl.roca.com

 

MICHAŁ SZYMAŃSKI
Szef Regionu Centrum-Wschód
tel. 601 474 369

michal.szymanski@pl.roca.com

Kamila Lewicka
tel. 695 052 044

kamila.lewicka@pl.roca.com
Przemysław Okoń
tel. 664 015 973

przemyslaw.okon@pl.roca.com
Paweł Wróblewski
tel. 695 939 628

pawel.wroblewski@pl.roca.com
Grzegorz Skrzypek
tel. 882 774 819

grzegorz.skrzypek@pl.roca.com

 

 

 

Serwis

Serwisanci świadczą usługi gwarancyjne i pogwarancyjne wszystkich produktów sygnowanych marką ROCA.

Usługi w zakresie napraw gwarancyjnych świadczone są na podstawie dowodu zakupu lub ważnej karty gwarancyjnej.

Lista serwisantów (dot. oferty produktów Roca za wyjątkiem wanien z hydromasażem): Pokaż wszystkich

Lista serwisantów (dot. oferty wanien z hydromasażem): Pokaż wszystkich

 

 

Reklamacje

Warunki gwarancji znajdują się pod adresem: Pokaż wszystkie

Reklamacje należy składać bezpośrednio w punktach zakupu:
Lista rekomendowanych salonów sprzedaży: Pokaż wszystkie
Lista dystrybutorów: Pokaż wszystkie

Reklamacje można również zgłaszać bezpośrednio serwisantom:
Lista serwisantów wraz z danymi kontaktowymi: Pokaż wszystkie


 

Dokumentacja techniczna, rysunki, katalogi (certyfikaty, gwarancje, atesty higieniczne itp)

 

Instrukcje montażu są dostępne na stronach produktu.

Aktualny cennik i katalogi produktów są dostępne pod adresem: Pokaż

Instrukcje montażu i pliki CAD są dostępne na stronach produktu.

Biblioteka Roca - CAD Deckor

Certyfikaty i aprobaty są dostępne do ściągnięcia pod adresem: Pokaż wszystkie

Katalogi techniczne dostępne są po adresem: Pokaż wszystkie

Warunki gwarancji dostępne są pod adresem: Pokaż


 

Inwestycje

 

Najwięcej informacji na temat inwestycji, przykładowych realizacji znajdziesz na stronie: Pokaż

Oferta inwestycyjna znajduje się pod adresem: Pokaż
 

Inwestycje

MACIEJ ŻURAŃSKI
Szef ds. Obsługi Inwestycji
tel. 691 704 624

maciej.zuranski@pl.roca.com

Dariusz Rzeżnicki
tel. 783 133 533

dariusz.rzeznicki@pl.roca.com
Kamil Kiszczak
tel. 665 340 111

kamil.kiszczak@pl.roca.com
Artur Mikulski
tel. 665 340 322

artur.mikulski@pl.roca.com
Robert Twaróg
tel. 665 340 286

robert.twarog@pl.roca.com

Biuro Obsługi Inwestycji

Dominika Percula
tel. 882 343 239

dominika.percula@pl.roca.com
Samuel Cymler
tel. 882 343 251

samuel.cymler@pl.roca.com


 


 

Informacje o firmie

Informacje o Roca Polska dostępne pod adresem: Pokaż

Informacje o Roca na świecie dostępne pod adresem: Pokaż


 

Dane kontaktowe

Roca Polska Sp. z o.o.
ul. Wyczółkowskiego 20
44-109 Gliwice
tel. (48) 32 339 41 00
fax (48) 32 339 41 01 lub 02
mail biuro@roca.pl

Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy
KRS 0000176704
NIP: 969-11-11-800
Kapitał zakładowy 121 600 000,00 PLN

Gdzie nas znajdziesz