Linki

Linki

poolspa.pl - marka wchodząca w skład grupy ROCA, jest liderem na rynku urządzeń z hydromasażem i prekursorem idei SPA i wellness w Polsce.  Produkowane już od ponad 20 lat urządzenia sygnowane tym znakiem  perfekcyjnie łączą walory użytkowe, z jakością. W ofercie marki można znaleźć szeroki wybór wanien akrylowych z hydromasażem i bez. Ponadto stacjonarne i przenośne wanny SPA.

 

laufen.pl -  jest jednym ze światowych liderów branży wyposażenia łazienek, powstała ponad 100 lat temu w szwajcarskim mieście Laufen i jest obecna w 135 krajach świata. Słynie ze znakomitego dizajnu, elegancji i niepowtarzalnego stylu. W ofercie firmy znajduje się ceramika sanitarna, meble, wanny, kabiny i ścianki natryskowe, baterie, akcesoria łazienkowe oraz seria produktów dla osób starszych i niepełnosprawnych.

 

madalena.pl  -  produkty marki ZOOM wytwarzane są w wybranych fabrykach należących do koncernu Roca, dzięki czemu cechują się najwyższą jakością. Dwie główne serie ceramiki ZOOM – Madalena oraz Viva – produkowane są głównie w Polsce w Zakładzie Wyrobów Sanitarnych Silesia.

 

stelazpodtynkowy.pl - strona dedykowana stelażom podtynkowym

 

akademia.roca.pl - to serwis dla zainteresowanych estetycznym i funkcjonalnym wyposażeniem łazienki, którzy poszukują praktycznych porad, ciekawostek i opinii ekspertów.

 

armaniroca.com - Giorgio Armani, światowej sławy włoski projektant mody, rozpoczął współpracę z firmą Roca. Łazienka Armani/Roca to niezwykła koncepcja przekształcenia przestrzeni łazienkowej w wygodne i harmonijne pomieszczenie wyróżniające się indywidualizmem i elegancją.

 

wearewater.org - odwiedź stronę fundacji We Are Water

 

jumpthegap.net - międzynarodowy konkurs, który sprzyja odkrywaniu nowych talentów i zapewnia zwycięskiemu projektowi i jego twórcy międzynarodowy rozgłos.

 

facebook.com/projektdizajn
facebook.com/RocaLifePL

 

pinterest.com/rocapolska

 

youtube.com/user/RocaPolska

 

instagram.com/rocalifepl

Roca Gallery Platforma o architekturze i designie, której celem jest propagowanie najlepszej architektury i designu

Roca Galery

Gdzie nas znajdziesz