Serwisanci

(dot. oferty produktów Roca za wyjątkiem wanien z hydromasażem)

 

Województwo Miasto Firma Osoba Telefon E-mail
dolnośląskie Wrocław P.H.U. Gerard Bobik Gerard Bobik 501.410.527 gerard.bobik@poczta.fm
kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Tesig   Zbigniew Bożek 608.395.978 tesig@wp.pl
lubelskie Lublin    Ego Marcin Szłapa 603.373.944 marcin.szlapa@hoga.pl
lubuskie Gorzów Wielkopolski F.H.U. Marek Kowalski 608.452.283 mareklubuskie@wp.pl
lubuskie Nowy Kisielin / Zielona Góra   EGO MARCIN SZŁAPA 603.373.944 marcin.szlapa@hoga.pl
lubuskie Gorzów Wielkopolski F.H.U. Marek Kowalski 608.452.283 mareklubuskie@wp.pl
lubuskie Nowy Kisielin / Zielona Góra Elbo Bogdan Szała 601.750.165 elbo.bogdanszala@wp.pl
łódzkie Łódź    Centrum Usług Hydraulicznych   665.295.757 ccentrum.uh@op.pl
łódzkie Łódź    P.H.U. Jarosław Owczarek 504.221.410 abcjarek@vp.pl
małopolskie Kraków / Bochnia   P.H.U. Piotr Mach Piotr Mach 600.954.748 piotr-mach1@wp.pl
małopolskie Kraków    Maciej Radwan 501.308.886 34247773@pro.onet.pl
mazowieckie Piaseczno/ Warszawa   Sebserv Sebastian Nader 601.228.290 sebserv@wp.pl
mazowieckie Warszawa  Kama Grzegorz Maciaszek 694.447.368 kama.abc@wp.pl
opolskie Opole    P.P.H.U. EFEKT Marek Nartowski 502.520.570 serwis.roca.opole@interia.pl   
opolskie OPOLE  Usługi Dla Ludności BOGUSŁAW DĄBROWSKI 605-410-603 ubd@onet.pl
podkarpackie RZESZÓW  USŁUGI INSTALACYJNO-BUDOWLANE ZBIGNIEW SIEŃKO 602826382 zokneis@gmail.com
podlaskie BIAŁYSTOK D.P.H.U. RADEKS ADAM RADZISZEWSKI 794431869 adamradziszewski@poczta.onet.pl
podlaskie SUWAŁKI MONTAŻ I SERWIS HYDROMASAŻY TOMASZ BORZYM 603805900 biuro@603805900.pl
pomorskie Gdańsk/Banino   Sanprisystem Artur Kus 796.901.403 sanpri.system@wp.pl
pomorskie Gdynia  F.U.H. Mod Zbigniew Dymowski 601.663.351 dymowski.zbigniew@interia.pl
śląskie BIELSKO-BIALA JUR-AND JERZY JARCO  602365394 serwis.jarco@interia.pl
śląskie CZĘSTOCHOWA ECO-THERM 2 KRZYSZTOF CHABINOWSKI 601696608 ecokajtek@wp.pl
śląskie Katowice Z.I.S.Co-Gaz, Wod-Kan Marian Zambrowski 501.438.272 zismz@op.pl
śląskie Rybnik   Normal Michał Kuśka 887.765.898 normal.rybnik@op.pl
świętokrzyskie Kielce    Detex Łukasz Detka 501.204.583 detex1@o2.pl
warmińsko-mazurskie Iława  Z.R.B. Smol-Bud Andrzej Smoliński 608.287.420 roca.ilawa@interia.pl
warmińsko-mazurskie Olsztyn   Serwis Armatury Sanitarnj Krzystof Wiśniewski 691.096.428 aquacerkfa@wp.pl
wielkopolskie KALISZ / OSTRÓW WIELKOPOLSKI / RASZKÓW  FHU KASPA SEBASTIAN KASPRZAK 600815094 kaspa.seba@op.pl
wielkopolskie Poznań / Buk    Kama Marcin Kowalski 505.199.150 marcinserwis73@gmail.com
wielkopolskie POZNAŃ  Instal Service Duo Phu Krzysztof Tierling 604.276.475 krzysztof.tierling@gmail.com
wielkopolskie Poznań      Robert Gulczyński 501.352.957 serwis1965@gmail.com
zachodniopomorskie Koszalin  P.P.H.U. Instar Arkadiusz Malicki 604.298.431 arkadiusz.malicki.instar@gmail.com
zachodniopomorskie Szczecin Kaloria Grzegorz Kurzyński 663.433.433 serwis@kaloria.net

 

Serwisanci - wanien z hydromasażem

Wojewodztwo Miasto Serwisant Telefon Fax
dolnośląskie Wrocław / Wałbrzych / Opole Bogusław Dąbrowski 605.410.603 (77) 469 19 33
dolnośląskie Bolesławiec Piotr Pyrz 605.077.024  
kujawsko-pomorskie Toruń Mieczysław Górny 690.440.729  
kujawsko-pomorskie Toruń Tomasz Górny 796 132  577  
lubelskie Lublin / Radom Jan Syty 606.444.868 (81) 718 58 30
lubuskie Gorzów Wielkopolski Paweł Szewczuk (95) 727 70 41, 604 949 963 (95) 727 70 42
łódzkie Łódź Jarosław Owczarek 504 221 410  
małoposkie/śląskie/ świętokrzyskie Kraków / Katowice / Kielce Marek Krewniak 601.478.691  
mazowieckie Warszawa / Płock Andrzej Kapuściński (22) 771 34 75, 602 156 854 (22) 771 34 75
mazowieckie Warszawa Krzysztof Judycki (22) 822 40 92, 501 060 276 (22) 822 40 92
podkarpackie Rzeszów Zbigniew Sieńko (17) 856 75 20, 602 826 382 (17) 856 75 20
podlaskie/warmińsko-mazurskie Suwałki / Olsztyn / Białystok Tomasz Borzym 603.805.900  
pomorskie Gdańsk / Słupsk Michał Mroziński 602.691.019 (58) 522 14 42
śląskie Bielsko-Biała / Skoczów Jerzy Jarco 602.365.394  
wielkopolskie/lubuskie Poznań / Zielona Góra Robert Gulczyński (61) 653 59 30, 501 352 957 (61) 653 59 30
zachodniopomorskie Szczecin Grzegorz Kurzyński 663.433.433  
zachodniopomorskie Koszalin Piotr Bryndza (94) 351 94 15 (94) 317 92 32

Gdzie nas znajdziesz