TWOJE DOMOWE SPA ROCA Nastaw się na efekty MASAŻ WODNY WYKORZYSTUJE UNIKATOWE I CAŁKOWICIE NATURALNE WŁASNOŚCI JEDNEGO Z NAJWAŻNIEJSZYCH ŻYWIOŁÓW - WODY.

01 SYSTEM ROCA EFFECTS

ROCA EFFECTS

Prosta obsługa - jeden przycisk

Programy Roca Effects to kombinacja masażu wodnego, perełkowego i chromoterapii.

Za pomocą jednego przycisku uruchamiasz jeden z trzech programów.

Zespół ekspertów Roca opracował specjalny program, który koncentruje się na trzech obszarach:

pielęgnacji ciała i poprawie urody: Skin Beauty,
odpoczynku i odprężeniu: Pro Relaxation,
odzyskaniu energii i sił witalnych: Body Regeneration.

Tylko 20 minut systematycznego stosowania przyniesie widoczne rezultaty.

Poznaj system Roca Effects Skin Beauty >

Poznaj system Roca Effects Pro Relaxation >

Poznaj system Roca Effects Body Regeneration >

Program pielęgnacyjny na co dzień

Przemyślany program wpłynie na polepszenie jakości twojej skóry, usuwając obumarły naskórek. Otwarcie porów powoduje szybszą odbudowę komórek naskórka i ułatwia wprowadzenie substancji odżywczych, pielęgnacyjnych czy leczniczych. Masaż wpływa także na polepszenie elastyczności i sprężystości skóry.

Nieoceniona kąpiel perełkowa

Program Skin Beauty obejmuje wielostopniową kąpiel perełkową czyli masaż pęcherzykami powietrza. Dzięki niemu polepsza się ukrwienie i wzmacnia układ odpornościowy, masaż stymuluje metabolizm i odżywia tkanki.

Masaż bąbelkami powietrza zwalcza cellulit, usuwa toksyny i wygładza skórę, wspiera proces blokowania powstawania żylaków i zmniejsza rozstępy.

Poznaj system Roca Effects Skin Beauty >

Znajdź swój wewnętrzny spokój

Codzienny stres współczesnego życia prowadzi do poszukiwań równowagi i poprawy samopoczucia. Korzystając ze specjalnie przygotowanego programu Pro Relaxation następuje wyciszenie myśli, uspokojenie ciała i poprawa jakości snu. Intensywny masaż wodny, który jest częścią programu łagodzi nerwy, redukuje lęki i poprawia nastrój. Masaż wodno-powietrzny o umiarkowanym natężeniu ukoi ciało przywracając energię i chęci do życia. Stymulująca kąpiel przywróci harmonię ciała i umysłu.

Żyj kolorowo czyli terapia kolorami

Kolory w naszym otoczeniu wpływają na nasz organizm. Terapia kolorami uspakaja lub pobudza w zależności od użytych barw:

Czerwony
Zielony
Niebieski
Biały
Żółty
Pomarańczowy

Poznaj system Roca Effects Pro Relaxation >

Obowiązkowy punkt programu treningowego

Specjalna kompozycja masażu i chromoterapii spowoduje, że szybciej zregenerujesz ciało po wysiłku. Włączając program Body Regeneration jako część swojego systematycznego treningu, polepszy się jakość ćwiczeń.

Terapia kolorami przywróci utraconą po ciężkim treningu energię. Wieloetapowy masaż wodny w tym pulsacyjny, w połączeniu z chromterapią rozluźni mięsnie i sprawi, że naprawdę zregenerują się. Program zamyka się kąpielą perełkowa, która poprawia krążenie krwi, przyspiesza przemianę materii.

Lepsza jakość ćwiczeń

Systematyczne korzystanie z programu Body Regeneration przywróci siły witalne, pozwoli na lepsze efekty przy kolejnych wyzwaniach sportowych.

Stosując go regularnie po wysiłku fizycznym niweluje się efekt przetrenowanych mięśni. Zadbane mięśnie i stawy sprawiają, że poczujesz się świetnie, gotowy do kolejnego treningu.

Poznaj system Roca Effects Body Regeneration >

02 ROCA LIFESTYLE

NASTRÓJ SIĘ
Z ROCA LIFESTYLE

Muzyka Tapety Porady

Relaksacyjna muzyka w Twoim Domowym SPA

Muzyka pomaga znaleźć wewnętrzny spokój.

Muzyka >

Stwórz nastrój w swoim SPA

Obrazy – w zależności od kształtów i barw, które przedstawiają – pomagają wyciszyć lub pobudzić nasze ciało i umysł.

Tapety >

Znajdź swój wewnętrzny spokój

Zasięgnij porad ekspertów ROCA, aby dowiedzieć się jak w pełni skorzystać ze wszystkich funkcji i zalet wanien z hydromasażem. Wsparcie naszych specjalistów oraz wskazówki na temat pielęgnacji i relaksu, pomogą cieszyć się z uroków domowego SPA.

Porady >

Wanna ROCA
03 WANNY ROCA

WYBIERZ I KUP WANNĘ
Z SYSTEMEM ROCA

Wanny akrylowe Roca to wybór na lata oraz najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Wanny akrylowe z hydromasażem - zobacz wszystkie

Anulować

ROCA wykorzystuje pliki cookie własne i stron trzecich w celu optymalizacji korzystania z witryny przez użytkowników oraz realizacji zadań analitycznych; poprzez korzystanie z niniejszej witryny wyrażają Państwo zgodę na ich stosowanie. Bliższe informacje oraz sposób zmiany ustawień opisane są w naszej polityce plików cookie. Więcej informacji